Jaro 16 - 3. liga skupina C

Zasříleli jsme si proti oslabenému soupeři

5.kolo, St 27.4.2016, 19:00, Pražačka

Mystique Dynamo CF  vs.  PAVAPA Motl  13:2 (2:0)

Branky: 3x Jan Lenz, 2x Michal Burda, 2x Jakub Mlejnek, 2x Aleš Moravec, 1x Michal Lampír, 3x Jakub Burian

Sestava: B: Tomáš Moravec,     H:  Michal Burda, Jakub Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Ladislav Nový, Zdeněk Půta

Komentář: Na utkání pátého kola není příliš co hodnotit. Soupeř má očividně od začátku sezony problémy poskládat sestavu. Proti nám nastoupil bez střídání a s jedním hráčem staršího data narození. Od začátku jsme měli výraznou převahu a soupeř ještě jakž takž zvládal bránit a především brankář předváděl neuvěřitelné zákroky. Půle tak skončila jen 2:0 pro nás. Ve druhé půli se již naplno projevilo, že soupeř nemohl střídat a skóre začalo velmi rychle narůstat. Konečný výsledek utkání byl 13:2 pro nás. Hráči soupeře poctivě a férově bojovali až do konce, takže se jim sluší popřát, aby problémy se sestavou co nejdříve vyřešili.

Komentář TH: Jednoznačně vedené utkání, ve kterém vítězné mužstvo mělo dostatek střeleckého prachu a zakončovalo velmi přesně své šance.