4.kolo, St 24.9.2014, 20:45, Litvínovská

Mystique Dynamo CF  vs.  Eden 1999  5:2 (3:1)

Branky: 3x Aleš Moravec, 2x Jan Lenz

Sestava: B: Tomáš Moravec 7.0    H:  Michal Burda, Jakub Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Ladislav Nový

Komentář: Na nově zrekonstruovaném hřišti Litvínovská jsme potvrdili prozatímní slušnou formu a po výhře nad Edenem 1999 5:2 (2:1) pokračujeme ve spanilé jízdě. Hlavním problémem se ukázal nový povrch, který nám činil značné obtíže při pohybu i kombinaci. Zápas měl již letošní tradiční průběh. První poločas jsme se hledali, soupeř na nás vletěl, hrál agresivně, jednoduše, napadal, rychle střílel a my se s tím opět museli sžít. Naštěstí jsme opět tuto fázi přečkali bez újmy. My měli velké problém s povrchem, často podkluzovali, při jen drobně nepřesné přihrávce nezpracovali atd. Několikrát během první půle jsme při řešení přečíslení poslali míč za pomezní čáru. Naštěstí jsme v průběhu pochopili, že střelba bude tentokráte lepší variantou. Konečně tedy nastala chvíle pro Melliho, který nás dostal přesnou střelou do vedení. Poté se na nás opět usmálo štěstí. Soupeřovu střelu zastavila naše tyč a z protiútoku se prosadil Lenzik. Eden následně zaslouženě snížil. Po cca 150 minutách jsme vyrobili chybu při bránění standartní situace a bylo sníženo. Druhá půle již byl o něčem jiném. Edenu nešla upřít snaha, ale již nebyl tak nebezpečný, postupem času ubývalo sil a my hráli mnohem lépe. V klidu jsme dokázali zakombinovat, byli přesnější i jistější. Uklidňující třetí gól dal opět Melli, který si seběhl na přímý kop. Postupem času tempo upadalo, my přidali ještě dva góly – Lenzik a opět Melli, kterému sezónní kapitánská páska šla k duhu. Soupeř ještě využil nedůrazu při rohovém kopu ke korekci stavu.