Soupeř byl hratelný, ale nepodali jsme dobrý výkon

5.kolo, Po 30.9.2013, 18:15, Běchovice

Mystique Dynamo CF  vs.  Tatran Válec  1:4 (1:1)

Branky: 1x Jan Lenz

Sestava: B: Jakub Burian 5.0    H:  Jiří Burian, Marek Daněček, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Zdeněk Půta

Komentář: Jedna z posledních šancí jak ještě zkusit záchranu bohužel nedopadla. Ve vyrovnaném zápase, kdy jsme, na rozdíl od soupeře, své šance neproměňovali, jsme padli s Tatranem Válec 1:4 (1:1). Sestava Buri - já, Lenzik, Mára, Melli, Jiří a Zdenda. Zápas byl od začátku do konce vyrovnaný, šance se střídaly na obou stranách. Tentokrát jsme byli i nebezpeční v útoku, ale bohužel naše šance jsme neproměňovali, nebo zakročil velice mrštný gólman soupeře. Prohrávali jsme po rychlém brejku soupeře, ale ještě do poločasu Lenzik vyrovnal střelou ze strany hřiště. Několik dalších šancí jsme někdy až trestuhodně neproměnili (největší měl v úplném závěru Melli). Nutno však přiznat, že i soupeř měl šance, zvláště v úvodu utkání. Bohužel ve druhém poločase jsme inkasovali a poté už to bylo jen marné snažení o vyrovnání. Naopak soupeř své vítězství jen potvrdil.
Oproti minulým utkáním jsme byli alespoň nebezpeční (i když to bylo i kvalitou soupeře), ale opět to nestačilo. 5. liga již otevírá brány.

Jakub Mandelíček

Komentář TH: Tatran po celý zápas lepším týmem, střelecky se však prosadil až po změně stran.