4.kolo, Po 23.9.2013, 20:15, Motorlet

Mystique Dynamo CF  vs.  BongoBongo AC  1:3 (0:1)

Branky: 1x Marek Daněček

Sestava: B: Jakub Burian 5.5    H:  Jiří Burian, Marek Daněček, Adam Hild, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Ladislav Nový

Komentář: Dalším soupeřem byl suverén skupiny BongoBongo AC na novém hřišti Motorletu. Po statečném výkonu, ale vcelku jasném průběhu, jsme prohráli čestně 1:3 (0:1).Sestava: Jakub - já, Lenzik, Melli, Jiří, Adam, Mára a Láďa. Už od rozcvičení bylo asi vše jasné. Soupeř byl spolek mladých fotbalistů a tak nás čekal kolotoč a ten také přišel (i když ne tak rychlý). Soupeř měl převahu, byl rychlejší, techničtější, fotbalovější atd. V prvním poločase jsme bodlem Melliho nastřelili břevno, Ládik pak netrefil odkrytou část branky ze složité pozice, ale jinak zápas určoval soupeř, ale díky naší obraně si příliš příležitostí nevypracoval. Až v samotném závěru mě vyškolil útočník a samostatný nájezd proměnil. Druhá půle začala ve stejném duchu. Bohužel se Bongo prosadilo dvakrát, jednou po uvolnění přes Lenzika a podruhé po kolapsu celé naší obrany. V závěru se asi také díky ochabnutí snahy soupeře zápas trochu vyrovnal a dokonce jsme snížili po kombinaci, kterou do prázdné branky zakončil Mára.
Příští zápas bude velmi důležitý, pokud s tím chceme ještě něco udělat, je nejvyšší čas zabrat.

Jakub Mandelíček

Komentář TH: Zasloužená výhra domácích, kteří měli po celý průběh utkání značnou převahu.