6.kolo, Po 7.10.2013, 19:00, Hrabákova

Mystique Dynamo CF  vs.  Tlakové galoše  2:6 (1:3)

Branky: 1x Marek Daněček, 1x Jakub Mandelíček

Sestava: B: Jakub Burian 2.0    H:  Marek Daněček, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Ladislav Nový, Zdeněk Půta

Komentář: Se známými Tlakovými Galoši pokračovala naše mizérie a po kruté prohře 2:6 (1:3) jsme odsouzeni k sestupu. Sestava Jakub - já, Lenzik, Ládik, Zdenda, Meli a Mára. Soupeř oproti minulým sezónám omladil, ale přesto byl celý zápas minimálně vyrovnaný. Dokonce se nebojím napsat, že v poli jsme byli lepším mužstvem, ale naprosto jsme vyhořeli v útoku a v bráně. Tam byli největší rozdíly. Galoše čekali celý zápas na brejky, čemuž jim pomohl i první gól, kdy soupeř obešel půlku naší spící obrany. Za chvíli nestačil Zdenda rychlostně a soupeř vedl o dva góly. Sice snížil Mára, gólem opět do prázdné branky, ale do poločasu jsme stejně prohrávali o dva góly. Náš nevyužitý přímý volný kop otočil soupeř rychlým rozehráním na přečíslení a bylo to. Ve druhé půli jsem sice dokázal doklepnout přihrávku Ládika, ale na víc jsme se nezmohli. Ani ty největší šance gólem neskončily a střely, ze kterých by útočníci soupeře (jakéhokoli letosního týmu) dali tak 5 gólů, většinou minuly úplně branku. Galoše pak jen dokonaly debakl (zdatně asistoval Buri s úspěšností zákroků cca 25%).
Už zbývá pouze aspoň trochu důstojně dohrát, sestup nás nemine. Spíše jsme celé letošní skupině pro smích.