11.kolo, St 28.11.2012, 17:45, Štěrboholy

Mystique Dynamo CF  vs.  Inter Bubeneč  4:5 (2:2)

Branky: 2x Jan Lenz, 1x Jakub Mlejnek, 1x Zdeněk Půta

Sestava: B: Adam Hild    H:  Michal Burda, Jakub Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Mlejnek, Ladislav Nový, Zdeněk Půta

Komentář: Vcelku podařenou sezónu se nám vcelku nepodařilo zakončit. V posledním kole jsme prohráli s Interem Bubeneče 4:5 (2:2), ač jsme na začátku druhého poločasu vedli 4:2. Jistota záchrany měla vést v našem případě k uvolněnému výkonu, opačně soupeř byl ještě hodně namočen do sestupových bojů. Zápas byl v poli celkem vyrovnaný, my měli více gólových šancí, Inter hrozil z častých brejků a přečíslení. Hned v úvodu utkání jsme však mohli „rozhodnout“. Po úvodní brance Mlejna jsem netrefil z metru prázdnou branku, Burdik nastřelil břevno a měli další nevyužité možnosti. Místo toho následoval rychlý kontr, přečíslení a vyrovnání. Tento scénář se pak ještě několikrát zopakoval. Když nás dostal opět do vedení Lenzik, ještě do poločasu Inter vyrovnal. Na začátku druhé půle už to vypadalo, že rozhodneme. Poprvé v kariéře se prosadil z druhé vlny Půťas, za chvíli proměnil svůj nájezd i Lenzik. V té době jsme měli rozhodnout, místo toho jsme, hlavně díky brankáři soupeře, šancemi pohrdli. A následovaly kruté tresty. Buri neuhlídal svého protihráče, poté diskutabilní penalta po „ruce“ Zdendy a když se nechal obehrát Burdik rázem jsme prohrávali. V hektickém závěru se nám ji výsledek zkorigovat nepodařilo.

Komentář TH: Výborný fotbal, zápasu by asi více slušela remíza, ale v závěru hosté vydřeli vítězství.