8.kolo, Po 23.5.2011, 18:30, Hrabákova

Mystique Dynamo CF  vs.  Tlakové galoše  0:5 (0:4)

Branky:

Sestava: B: Adam Hild    H:  Jakub Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Michal Stanko

Komentář: S Tlakovými galoši nás v novém hracím čase poprvé potkali výrazné problémy se sestavou a nemohli jsme tak čelit 15-ti členné armádě soupeře. Sestava : Adam – já, Párek, Lenzik, Buri a Michal Stanko. Bohužel jsme nezachytili úvod utkání. Vstoupili jsme vlažně, s vědomím, že o osudu utkání je již rozhodnuto předem (což bylo:-), ani jsme se nechtěli porvat a něco zkusit. A velmi záhy jsme po zbytečných gólech prohrávali 3:0 a bylo rozhodnuto. Ve velkém teplu také nebylo sil nazbyt a soupeř využíval svou početní převahu ke klidnému bagu. Postupně jsme sice zápasu přicházeli na chuť - obrana byla pevnější a především ve druhém poločase měli i několik šancí, ale čestný gól nám přán nebyl. Soupeř už většinou hrál na krásu pro obecenstvo a tak skóre nenarůstalo závratným tempem. Za druhý poločas zasloužíme malou pochvalu, že jsme nehodili flintu do žita., jinak není co hodnoti a o čem psát. Jo a výsledné skóre 0:5 (0:4).

Komentář TH: Od samého začátku jasná převaha týmu Tlakové galoše. Výhra pro Tlakové galoše.