7.kolo, So 16.5.2009, , Běchovice

Mystique Dynamo CF  vs.  Sen Černý Most II PG  4:1 (2:1)

Branky: 2x Jan Lenz, 1x Jakub Mandelíček, 1x Michal Stanko

Sestava: B: Martin Burda 6.0    H:  Filip Beneš, Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Ladislav Nový, Michal Stanko

Komentář: V brzkých ranních hodinách jsme se dnes po dlouhé době vrátili zpět na naše dřívější domácí hřiště v Běchovicích. Tentokráte jako hosté Snu Černý Most II. V neskutečném počtu 10 lidí, kdy chyběl snad jen Adam, a 3 balónů jsme domácí porazili 4:1. Už při příchodu na hřiště jsem byl překvapen, že se rozcvičovali již 3 naši hráči a přicházeli další a další. V brance byl opět Martin a do pole: já, Lenzik, Burdik, Buri, Jiří, Párek, Michal, Ládik a Beny!!! Vlastně celý náš mančaft. Chyběl jen Adam a hráči, které nejspíš už ani neuvidíme. Čtyřčlenná střídačka byl u našeho týmu naposledy k vidění v 8. lize. Úvod zápasu byl vyrovnaný, asi jsme podcenili předzápasové rozběhání a déle se rozdýchávali. Soupeř byl velmi aktivní, rozhodně bělavější než my, a pozorný v obraně. Po autovém vhazování a nedorozumění v naší obraně se po rychlé kombinaci dostal soupeř dokonce do vedení. Postupem času jsme ale získávali větší a větší převahu a bylo jen otázkou času, kdy se prosadíme i střelecky. Častým střídáním jsme se udržovali i v celku vysokém tempu. Do poločasu jsme skóre dokázali otočit střelou Lenzika, který vzápětí ještě netrefil absolutně prázdnou branku, a mou dělovkou, které málem protrhla síť. Navíc na začátku druhé půle zavěsil i Michal tečovanou střelou a vlastně rozhodl o osudu zápasu. Zbytek zápasu probíhal v poklidu, soupeř se snažil korigovat, měl několik možností na brejk a přečíslení, ale většinu akcí pokazil sám, nebo naše obrana výborně pozičně zabránila šanci hostů. Po přiťuknutí Burdika se prosadil podruhé Lenzik. Samotnému Burdikovi nebylo přáno, jeho střela skončila na břevnu a na čáře. V závěru zápasu byl zájem spíše o průběžně hrané tenisové utkání na vedlejším kurtu.

Komentář TH: Velice pohledné utkání s mnoha šancemi. Vyhrál lepší a fotbalovější tým.