3.kolo, So 18.4.2009, , Pražačka

Mystique Dynamo CF  vs.  Morová rána 1.FC  2:2 (1:2)

Branky: 1x Jan Lenz, 1x Jakub Mandelíček

Sestava: B: Adam Hild 6.0    H:  Jakub Burian, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Marek, Michal Stanko

Komentář: Bojovnost a nasazení na úkor fotbalové kvality jsme dnes předvedli na Pražačce v souboji s favoritem skupiny Morovou ranou. Přes velmi oslabenou sestavu a kvalitu soupeře jsme ze zápasu urvali velmi cenný bod za remízu 2:2. Již počet omluvenek a věhlas soupeře leccos před zápasem naznačoval. Sestava, Adam – já, Lenzik, Buri,Michal S., Jiří a Párek, okleštěná o důležité hráče naznačovala, co v zápase čekat, oproti tomu soupeř (dříve 4.liga) nasadil 10-ti členné komando. Od počátku zápasu se hrálo v jeho režii. Držel míč, většina hry se odehrávala na naší polovině, ale také bez výsledku. Naše obrana dobře zahušťovala prostor a soupeř se absolutně neprosadil kombinační hrou. Ale vymyslet něco směrem dopředu bylo nad naše síly. Většina akcí se omezila na dlouhý nákop a rychlou ztrátu míče. V útoku naše síla dnes nebyla. Přesto jsme několikrát v prvním poločase zahrozili. Dvakrát utekl svým způsobem Lenzik, jednou minul, podruhé se již prosadil a šli jsme do vedení. Jeden únik ještě nevyužil Buri. Když už se zdálo, že o poločase budeme ve vedení o toto vedení jsme v posledních 5 minutách přišli. Gólem pro rychlé kombinační souhře a střele ze střední vzdálenosti jsme najednou prohrávali a do druhé půle mnoho šancí neměli. Druhá polovina probíhala ve stejném duchu, soupeř chtěl sice více bránit a podnikat rychlé brejky, ale naštěstí jsem se prosadil hned v úvodu po autovém vhazování a tuto jejich taktiku zamezil. Zbytek zápasu byla již čirá holomajzna, od vápna k vápnu bez kloudné přihrávky nebo střely. Bod je jistě ziskem pro nás, soupeř může být zklamán. Snad příště předvedeme lepší výkon pro náš vlastní pocit. Jinak pochvala celému týmu za to nasazení a bojovnost.