1.kolo, So 8.9.2007, , Běchovice

Mystique Dynamo CF  vs.  Sen Černý Most II PG  6:3 (4:0)

Branky: 2x Michal Burda, 1x Jan Lenz, 2x Ladislav Nový, 1x Tajemný pan

Sestava: B: Adam Hild 5.0    H:  Michal Burda, Jakub Burian, Jan Lenz, Jakub Marek, Ladislav Nový, Tajemný pan

Komentář: První zápas v sezóně jsme sice zvládli, ale hra ještě nebyla ideální. Měli jsme pouze jednoho hráče na střídání a to se na výkonu také projevilo. První poločas jsme zvládli celkem z přehledem a poté co se dvakrát prosadil Ládik ve skrumáži před bránou a dvakrát Burdík střelou z dálky jsme v poločase vedli přesvědčivě 4:0. V druhé půli nám již pravděpodobně docházeli síly a tak jsem nechali soupeře lacino snížit. Naštěstí jsem se ve druhé půli prosadil i já :) a po pěkné akci Buriho střelou z dálky Vnuky a tak jsme žádné drama nepřipustili. Výsledek mohl být ještě lepší, kdyby Párek proměnil jednu ze svých velikých šancí.

Komentář TH: V prvním poločase naprosto jasná dominance domácích Mystique, kdy mládí předčilo zkušenost. Po změně stran se hosté trochu osmělili a podařilo se jim dvěma střelami, které prošly domácímu gólmanovi mezi nohama snížit na rozdíl dvou branek. Jakékoliv spekulace o výhře uťali hráči Dynama dvojitou odpovědí. Nejprve individuální akcí Lenze a poté pěknou střelou Vnučka. Dynamo pak ještě kopalo penaltu, ale zůstala nevyužita. Hosté v poslední minutě kosmeticky upravili skóre.