Zlepšeným výkonem ve druhé puli jsme si zajistili vítězství:

11.kolo, Po 20.6.2011, 18:00, Štěrboholy

Mystique Dynamo CF  vs.  Cvrčci FC  5:3 (1:3)

Branky: 3x Michal Burda, 1x Michal Lampír, 1x Jan Lenz

Sestava: B: Jakub Marek 4.0    H:  Michal Burda, Adam Hild, Michal Lampír, Jan Lenz, Aleš Moravec

Komentář: Ve Štěrboholích jsme v posledním kole letošní sezóny Jaro 11 porazili díky druhému poločasu Cvrčky 5:3 (1:3) a díky tomu si zajistili účast ve 4. lize i na příští rok (díky ostatním výsledkům ani nebyly body třeba). Bohužel nás v závěru soutěže provázely problémy se sestavou a ani poslední kolo nebylo výjimkou. Sestava Párek – Lenzik, Burdik, Lampas, Melli a Adam. První poločas ukázal v plné nahotě, proč jsme se ocitli v dolních patrech tabulky. Stačilo na nás nasazení, trochu obětavosti, trpělivosti a úder v pravý čas. Velmi brzo jsme jako obvykle prohrávali o dva góly po rychlém brejku a chybě Burdika a Párkově zaváhání. Cely první poločas jsme tahali za kratší konec, možná jsme více drželi míč, ale nic s ním nevymysleli a často byli hrozbou sami pro sebe. Dokázali jsme sice snížit po rohovém kopu a naběhnutí Lampase, ale do přestávky nás soupeř ještě jednou vyškolil a po chybné rozehrávce Lenzika dával do prázdné branky. A to ještě Cvrčci překopli úplně prázdnou bránu. Druhý poločas jsme se dokázali vzchopit v čemž nám také pomohlo fyzické odpadnutí soupeře. Hře jsme již vládli absolutně, soupeř měl jen jednu malou možnost a naopak my pálili jednu příležitost za druhou. V tom vynikal především Lampas. Dlouho jsme se nemohli prosadit, ale soupeř nakonec neodolal a většinou inkasoval od Burdika po našich rychlých kombinacích až do kasy a ještě ho dvakrát zachránil tyč. Ve druhém poločase už se na nás dalo i chvílemi dívat, ačkoli soupeř nám to usnadnil.
Takže sportu zdar, fotbalu zvlášť a na konci září nashledanou.