4.kolo, Pá 1.10.2010, , Hrabákova

Mystique Dynamo CF  vs.  Démoni  5:0 (1:0)

Branky: 1x Michal Burda, 1x Michal Lampír, 1x Jan Lenz, 2x Jakub Burian

Sestava: B: Michal Stanko 5.5    H:  Michal Burda, Jakub Burian, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček

Komentář: Po minulém pátku jsme navázali na atmosféru Ligy mistrů a pod umělým osvětlením na Chodově porazili Démony 5:0 (1:0). Příjezd na zápas byl tentokrát ještě hektičtější než jindy, kdy se narychlo sháněl ještě jeden člověk alespoň do počtu 5+1. Proto jsme také poprvé využili čekací dobu. Konečná sestava : Michal (B) – já, Lenzik, Buri, Burdik (srdcař - přijel rovnou z letiště) a Lampas. Navíc jsme ještě několik prvních minut museli odehrát ve čtyřech, protože si Lampas spletl hřiště. První poločas nám absolutně nevyšel. Jakoby jsme celý tým byly někde jinde. Bylo to bez pohybu, přesnosti, jakékoli úspěšné kombinace a hlavě bez jakéhokoli zájmu. Několik šancí jsme si sice vytvořili, ale buď končili neúspěšnou koncovkou Lenzika (jeho velká zbraň) nebo přihrávkou do ideální pozice, kde se však nikdo nenacházel. Naštěstí soupeř nikterak nevyužil naší nemohoucnosti a zápas se odvíjel uprostřed hřiště. Vysvobodila nás střela Buriho po rohovém kopu. V poslední minutě poločasu jediná šance soupeře skončila na břevně naší branky. O přestávce jsme si řekli, že takto tedy opravdu ne. Druhý poločas byl o mnoho lepší. Zčásti díky našemu výkonu a zčásti soupeřem, který začal postupně odcházet. Problémem bylo naše trápení v koncovce, které pokračovalo i ve druhé půli. Velké šance pálil standardně Burdik, ty největší, kdy střela do absolutně prázdné branky skončila na tyči, jsme zahodili já s Burdikem. Tyto šance nás mohli mrzet, naštěstí nás uklidnil Lenzik po chybě soupeřova brankáře a bylo vlastně rozhodnuto. Od té doby jsme měli zápas pod kontrolou. Další góly vždy do prázdné branky přidali Lampas, Jakub a v poslední minutě se konečně dočkal i Burdik. My jsme přežili i tisíciprocentní šanci soupeře, kdy nastřelil 3x během jedné minuty tyč a tak uhájili poprvé v sezóně čisté konto. Celkově jsme vyhráli zaslouženě, ale Démoni nás nemohli pořádně prověřit. Ale po minulých dvou prohrách je to určitě povzbuzení do dalších bojů.