10.kolo, Út 11.6.2013, 19:30, Mikulova

Mystique Dynamo CF  vs.  Notorkros FK  1:6 (0:4)

Branky: 1x Jiří Burian

Sestava: B: Zdeněk Půta    H:  Martin Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Ladislav Nový

Komentář: Se záchrannou v kapse jsme po ostudném výkonu podlehli Notorkrosu 1:6 (0:4). Bez Lenzika jsme byli jaloví a navíc jsme zápas pojali trochu jako letní vycházku v lese. V našem výkonu chyběly důraz, nasazení a trocha zodpovědnosti. Soupeř těžil z našeho výkonu a mnohem většího počtu hráčů. Úvod zápasu byl opatrný, soupeř asi mnoho nevěděl, co od nás čekat. Avšak během chvíli rozpoznal naší slabost a ještě do poločasu rozhodl. Většinu gólů jsme si skoro vstřelili sami nebo k nim notně přispěli. Je však nutné uznat, že rozdíl ve skóre mohl být mnohem větší nebýt v brance Zdenda. Ve druhé půli už to byl víceméně kamarádský fotbálek (až na Jiřího) a už se čekalo na konec. Naší jedinou trefu zaznamenal Jirka. Mohli jsme však prohrát mnohem větším rozdílem.