8.kolo, St 22.5.2013, 19:00, Pražačka

Mystique Dynamo CF  vs.  Důchodci  5:2 (2:1)

Branky: 1x Jan Lenz, 2x Martin Burda, 1x Jakub Burian, 1x Adam Hild

Sestava: B: Zdeněk Půta    H:  Martin Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Adam Hild, Jan Lenz, Jakub Mandelíček

Komentář: Ve stejné sestavě jako minele, jen se Zdendou v bráně jsme porazili bezbodové Důchodce 5:2. Naštěstí pro nás má soupeř stejně velké problémy se sestavou a sešel se pouze v přesném počtu. Úvod zápasu byl raketový, dvě naše kombinace a góly Buriho a Lenzika. Už to vypadalo, že je ve 2. minutě vyhráno. Avšak ihned po rozehrání soupeř snížil a začalo naše trápení. Měli jsem více ze hry, ale šancí si moc nevytvořili a naopak Důchodci hrozili z ojedinělých brejků. Trápení vyvrcholilo na začáku druhé půle, kdy po nedorozumění v naší obraně soupeř dokonce vyrovnal. Naštěstí se k nám tentokráte obrátilo štěstí čelem a za chvíli Adam, hodně šťastně, vlastně rozhodl. Zanedlouho přidal dva góly do prázdné Martin a zbylých 20 minut se jen v pohodě dohrávalo.
Důležité dva body, ale záchrana ještě jistá není.

Komentář TH: Po vyrovnaném začátku se přeci jen začali ve 2.půli prosazovat střelci mírně lepšího týmu. Na branku Hilda ještě odpověděli Důchodci snížením, ale na další 2 trefy již reakce nepřišla. A tak body bere lepší tým.