6.kolo, Út 30.4.2013, 20:45, Mikulova

Mystique Dynamo CF  vs.  A.G.Č.V.  6:4 (1:3)

Branky: 3x Michal Burda, 1x Jan Lenz, 2x Jakub Burian

Sestava: B: Zdeněk Půta    H:  Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový

Komentář: O filipojakubské noci nás snad poprvé v sezóně čekal soupeř, který byl v dané době pod námi. Naději, že se soupeř nedostaví a dá přednost oslavě se bohužel nenaplnila a zápas se odehrál. Začátek zápasu patřil k tomu nejlepšímu, co jsme v historii předvedli. Tři střely na naši branku (v té době v ní ještě stál Ládik) a v cca 5 minutě byl stav 0:3. Trošku šok. Poté jsme se však postupně zvedli.Útočník soupeře, který po začátku žil v domnění, že nám dá tak 10 gólů už si moc nekopl a my naopak začali pálit jednu šanci za druhou. Burdik ani v nových střelkách nemohl najít terč. Do konce poločasu se prosadil pouze Buri. Ve druhém poločase se už naše stavidla konečně opět rozjela. Burdik s Lenzikem rozjeli svůj ťukes, který končil až v síti, Buri dal dokonce gól z dálky a obrat byl na světě. Po třech zápasech jsme konečně zabodovali i díky velkému obratu. Avšak konec sezóny bude ještě náročný vzhledem ke ztrátám v sestavě, kterou budeme nyní horkotěžko lepit.

Komentář TH: Během prvních pár minut zápasu jasné utkání pro domácí, s postupem času se hra však vyrovnala (hostům přišli hráči), zápas se obrátil a hosté zaslouženě vyhráli.