3.kolo, Čt 27.9.2012, 20:45, Mikulova

Mystique Dynamo CF  vs.  Pašáci  1:4 (1:1)

Branky: 1x Michal Burda

Sestava: B: Adam Hild 3.5    H:  Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Zdeněk Půta, Marek Zeidler

Komentář: Před odjezdem většiny týmu na fyzické soustředění jsme ještě stačili utržit lekci od Pašáku na Opatově. Přes vedení jsme nakonec zaslouženě prohráli 1:4 (1:1). Sestava byla početnější než minule, avšak kvalitnější? Adam – já, Lenzik, Burdik, Buri, Zdenda, Jiří a Marek. Od začátku bylo však patrné, že tento večer nebude patřit nám. Pašáci byly běhavejší, dravější, týmovější, disciplinovanější. Nám se od úvodu nedařilo nic, nedokázali jsme si přihrát, stáli na místě a čekali. Místo nabízení a pohybu byl vidět z naší strany alibismus a čekání, že spoluhráč něco předvede. Sice jsme se dostali do vedení po šťastné brance Burdika, ale příliš často naše obrana čelila přečíslením a dalším nebezpečným akcím. Nakonec to vše vyřešil opět Burdik, který se v poslední minutě pokusil přihrát křížem přes malé vápno, kde si však nevšiml soupeře. První poločas byl bezpochyby nejhorším poločasem této sezóny. Druhý poločas přinesl do naší hry drobné zlepšení a alespoň trochu snahy, avšak většinou bez užitku. Bohužel jsem inkasovali, kdy Adam vyrazil míč, mířící mimo, pouze před 3 volné soupeře. Poté jsme přece jen začali trochu hrát, ale obrana Pašáku byla výborná. V největší šanci netrefil Jiří a z protiútoku do otevřené obrany inkasovali potřetí. Závěr byl už jen marnou snahou.

Zasloužená prohra s lepším soupeřem. Ale soustředění se podařilo :)

Jakub Mandelíček

Komentář TH: Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém vyhrála zkušenost Pašáků nad talentem Mystique.